HB web masthead
Dolar (USD)
16.1479
Euro (EUR)
17.3522
Gram Altın
967.649
BIST 100
2375
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

09 Eylül 2020

​Korku filmi başladı

Yeryüzünün en tehlikeli uyuşturucusu metamfetamin… Diğer adları ile; met, ateş buz yada kristal. 

Ülkemizde bu uyuşturucuyu kullanım 10 yıl önce başladı ve çığ gibi büyüyüp sadece bu uyuşturucuyu kullananların sayısı 1 milyonu geçti. İlk kullanıma başlayanların insanlığı mutasyona uğradı. Artık bu uyuşturucuyu ilk kullananlar bizlere korku filmlerini aratmayacak insanlık dışı olaylar yaşatmaya başladı. Met denilen uyuşturucu, içen kişinin beynini ele geçiriyor ve inanılmaz paranoyak düşünceler başlıyor. Karım beni aldatıyor, annem babamı aldatıyor, evde kamera var beni izliyorlar, takip ediyorlar, beni öldürmek istiyorlar, çocuklarımın içinde şeytan var, babam kardeşlerimi benden daha çok seviyor onları öldürmem lazım gibi tehlikeli ve paranoyak düşünceler… 

Bunlar da yetmezmiş gibi içen insan 10 gün uyuyamıyor. Bu paranoyak düşüncelerle, bu kadar uykusuzlukla, mutasyona uğramış bir beyinle aramızda geziyorlar. İşin daha da korkutucu boyutu var. Bu uyuşturucuyu 3 yıl üzeri kullanan bireylerde artık bu paranoyak düşünceler kalıcı hale geliyor. Artık içmedikleri zamanlarda bile bu dehşet veren düşünceler ile yaşıyorlar. Sonuç olarak aile içindeki kan donduran cinayetler, korku filmlerini aratmayacak sahneler yaşanıyor. Tehlike çığ gibi büyüyor. Akşam haberlerinde dehşetle izlediğimiz; kardeşini öldürdü, sevgilisini parçalayarak yaktı, gömdü gibi haberler ne yazık ki çoğalacak.  

Tehlike çok büyük çünkü kullanım çok ve zaman geçti artık. Hepimiz tehlike altındayız. Ben acilen bu duruma müdahale edilerek seferberlik ilan edilmesi gerektiğini haykırıyorum.  

Sesimi duyan var mı? Artık hayatımızın içinde kanlı canlı korku filmi sahneleri yaşayacağız. 

 

 
Advertisement
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement