HB web masthead
Dolar (USD)
16.1414
Euro (EUR)
17.3556
Gram Altın
967.052
BIST 100
2375
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Yaşar Alptekin: Borcum nedeniyle evlenemiyorum

Yaşar Alptekin: Borcum nedeniyle evlenemiyorum

Maneviyata yöneldikten sonra mankenliği ve oyunculuğu bırakan Yaşar Alptekin, borcu nedeniyle evlenemediğini söyledi.

23 Mart 2015 15:21:00

Maneviyata yöneldikten sonra mankenliği ve oyunculuğu bırakan Yaşar Alptekin, borcu nedeniyle evlenemediğini söyledi.

Bir zamanlar podyumlarda ve ekranlarda fırtına gibi esen Yaşar Alptekin, Show TV ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil programına konuk oldu.

53 yaşında olduğunu ve bu yaştan sonra daha çok huzur aradığını söyleyen Alptekin, "Rabbim nasip etti bu huzuru buldum. Başkalarının da bu huzuru bulmasına vesile olurum diye gayret gösteriyorum" ifadelerini kullandı.

"BORCUM VAR EVLENEMİYORUM"

Evinde kızıyla birlikte yaşadığını anlatan Alptekin, "Kızınızın manken olmasını ister misiniz?" sorusuna "İstemem" cevabını verdi. Sonbaharda evleneceğinin müjdesini de veren eski manken "Bana kalsa yarın evleneceğim. Ben o kadar arzu ediyorum ama ayıptır söylemesi borcum var. Borcumu kapattıktan sonra evlenmeyi arzu ediyorum çünkü borçluyken insan biraz stresli oluyor" ifadelerini kullandı.

"EŞİM TESETTÜRE GİRECEK"

Eşinin kapanmasını istediğini de ekleyen Alptekin, "Allah'ın izniyle tesettüre girecek. İnşallah güzel bir hayatımız olacak" şeklinde konuştu.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Programda "Siz bizim sakalımıza bakmadığınız sürece bizde sizin çatalınıza bakmadığımız sürece her şey daha güzel olur" diyen eski manken Yaşar Alptekin bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu.

Advertisement
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement