​Mikrofon süngeri baskı yöntemi ile reklam çalışması

​Mikrofon süngeri baskı yöntemi ile reklam çalışması

27 Nisan 2021 21:30:12

Mikrofon süngeri baskı  yöntemi ile bir reklam ve kurumsal kimlik aracına dönüşüyor. Bu süngerlerin üzerine baskı yöntemi ile logo ve sloganlarınızın yanı sıra istediğiniz herhangi bir desen işlenebiliyor. Böylece istediğiniz görüntüyü sizi izleyen kitleye sunabilirsiniz.

MİKROFON SÜNGERİ BASKI İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Mikrofon süngeri baskı işlemi nasıl yapılır, bu konuda cevabı en çok aranan sorulardan biridir. Bu sorunun popüler olmasında belki de maliyetler ile ilgili kaygılar etkili olabilir. Buna karşın baskılı sünger yaptırmanın korkulacak kadar büyük bir maliyeti yoktur. Dolayısıyla bu işi profesyonel kişi ve kurumlara bırakmanız daha iyi bir seçenektir.

Mikrofon süngeri baskı işlemi yaparken özel malzemeler kullanılır. Süngerin kendisinden üzerinde kullanılan boyalara kadar malzemeleri kendine özeldir. Sadece kullanılan malzemeler değil, aynı zamanda logolu mikrofon süngeri elde ederken kullanılan teknik de özeldir. İyi bir uygulama için bu işin uzmanı baskı yaparken dikkat edilmesi gereken püf noktaları bilir.

MİKROFON SÜNGERİ BASKI KONUSUNDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Mikrofon süngeri baskı konusunda dikkat edilmesi gereken noktalar konusu daha çok bu işi yapanları ilgilendiren bir başlık gibi gelebilir, ancak yaptıran tarafı daha çok ilgilendirir. Dkkat etmesi gereken noktalar ise, ilk önce işinin ehli olan kişi ya da kurumlar ile çalışmak. İkincisi ile fiyat noktasında gereğinden fazla ücret ödememek.

Mikrofon süngeri baskı işi için neden profesyonel kişiler ile çalışmanız gerektiği konusuna gelince; bu işi iyi bir şekilde yapmayanlar ile çok kötü bir sonuç elde edebilirsiniz. İşin sonunda hayalinizdeki ürün ile elinize geçen ürün arasında dağlar kadar fark bulunabilir.

MİKROFON SÜNGERİ BASKI İŞLEMİ KÖTÜ OLURSA

Mikrofon süngeri baskı işlemi kötü olursa karşınıza pek çok farklı durum çıkabilir. Oluşabilecek negatif durumlar şu şekildedir:

·        Süngere uygulanan baskıda istediğiniz renk tonlar yerine farklı tonlar ile karşılaşabilirsiniz.

·        Sünger üzerindeki baskının renkleri soluk ya da gereğinden fazla koyu olabilir

·        Sipariş ettiğiniz baskı kötü işleme sonucu dağılmış bir uygulama şeklinde karşınıza çıkabilir

·        Sünger üzerindeki baskı istediğinizden küçük ya da büyük olabilir

·        Uygulanan baskı esnemiş ya da daralmış şekilde tasarımsal hatalarla uygulanmış olabilir

Tüm bu sebeplerden ötürü mikrofon süngeri baskı  siparişi için işinde iyi bir firma seçmeniz çok önemlidir. Zira mikrofon üzerindeki baskı, izleyicilerin direkt gördüğü noktalardan biridir ve onların kafasında size dair bir imaj oluşmasında rol oynar.

Firmamız, bu alanda yıllara yayılan tecrübeye sahiptir. İnternet sitemiz üzerinden daha önce hizmet verdiğimiz firmaları görebilir, yaptığımız işleri inceleyebilirsiniz. Mikrofon süngeri baskı fiyatları ve diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
Advertisement Advertisement