​Logo baskılı mikrofon süngeri hikayesi

​Logo baskılı mikrofon süngeri hikayesi

22 Şubat 2021 11:28:54

Logo baskılı mikrofon süngeri yapılışı, bu konuda cevabı en çok merak edilen sorulardan biridir. Öncelikle belirtmek gerekir ki, bu iş için profesyonel ve tecrübeli kişi ya da kuruluşları seçmeniz gerekir. Aksi halde ortaya isteyen bir sonuç çıkabilir.

 

Logolu mikrofon süngeri  yapımı için özel bir malzeme kullanılır. Bu malzeme diğer süngerlerden yapısı itibariyle ayrışır. Zira baskı için kullanılan boyayı üzerinde güzel bir şekilde taşıması gerekir. Bu da malzeme kalitesi ve yapısı ile doğru orantılıdır.  Logo baskılı mikrofon süngeri yapılışı  konusunda tecrübeli olan yerler, hangi malzemeyi kullanacağını da bilir.

 

LOGO BASKILI MİKROFON SÜNGERİ YAPAN YERLER

 

Logo baskılı mikrofon süngeri yapan yerle r konusunda araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız, bu konuda yıllardır hizmet vermekte olup, pek çok kurum için süngerlere logo basma görevini üstlenmiştir. Web sitemiz üzerinden referanslarımıza ulaştığınız zaman daha önce yapmış çalışmış olduğumuz kurumları görebilirsiniz. Yine web sitemizde üzerinden daha önce yapmış olduğumuz  logo baskılı mikrofon süngeri  örneklerini de inceleyebilirsiniz.

 

Bu konuda tecrübe oldukça önemlidir. Sünger üzerine kötü uygulanan bir logo hem vakit kaybı hem de maddi bir kayıptır. Kötü uygulanmış logoyu kullanmak fayda bir yana dursun, kanalınıza ya da kuruluşunuza zarar verir. Sebebi ise,  logolu mikrofon süngeri  kullanımın amacı ile doğru orantılıdır.

 

Şöyle ki; bir içerik oluştururken herhangi bir sünger kullanabilir ya da süngersiz de kayıt yapabilirsiniz. İşin için logoyu dahil etmeniz sebebi, izleyenlere kurumsal bir izlenim vermek ve böylece kanalın itibarını yukarı seviyelere taşımak içindir.  Logo baskılı mikrofon süngeri yapılışı  esnasında iyi bir usta çalışmışsa, ürün iyi bir görünüm sunar ve dolayısıyla amacınıza ulaşmış olursunuz. Kötü uygulanmış bir logo ise sünger üzerinde rengi silik bir şekilde çıkabilir. Belirtilen çerçevelerden taşmış ya da boyutu istenilenin dışında olabilir. Bu kötü uygulama da izleyiciler tarafından fark edilir. Dolayısıyla bu durum da sizi amatör gibi gösterir ve kurumsal kimliğinize zarar verir.

 

Tüm bu sebeplerden ötürü logo baskılı mikrofon süngeri yapılışı  konusunda tecrübeli bir firmaya yönelmeniz gerekir.

 

LOGOLU MİKROFON SÜNGERİ ÇEŞİTLERİ

 

Logolu mikrofon süngeri çeşitleri  de baskının kalitesi gibi dikkat etmeniz gereken bir konudur. Her içerik tarzının kendine göre bir sünger şekli bulunur. Bu şekiller o içerikle özdeşleşmiştir. Bazı şekiller ise hemen her içeriğe uygundur.

 

Örneğin, haber kanalları daha çok silindir şeklindeki uzun mikrofon süngeri çeşidini tercih eder. Günlük yayın yapan televizyon kanallarının haber programları ise sıklıkla  köşeli mikrofon süngeri  tercih eder.

 

Yuvarlak logo baskılı mikrofon süngeri ise hemen her içerik için uygundur. Youtube kanalından sohbet programına kadar pek çok farklı içerik için kullanabilirsiniz. Aynı şekilde  elips mikrofon süngeri  de pek çok farklı içerik için kullanılmaya müsaittir.

 

Logolu mikrofon süngeri çeşitleri  arasında içeriğinize uygun olanı seçerek, izleyenlerinize içeriğiniz hakkında doğru izlenimi verebilirsiniz.

 
ABONE OL
VF Kat1