HB web masthead
Dolar (USD)
16.0729
Euro (EUR)
17.2611
Gram Altın
965.784
BIST 100
2382.34
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE
Şok web masthead

Kurtlar Vadisi'nde acı kayıp!

Kurtlar Vadisi'nde acı kayıp!

Emektar oyuncu Musa Karagöz'ün ölümü, 'Kurtlar Vadisi Pusu' ekibini derinden üzdü.

18 May 2015 09:27:00

Emektar oyuncu Musa Karagöz'ün ölümü, 'Kurtlar Vadisi Pusu' ekibini derinden üzdü.

Yeşilçam'ın emekçilerinden oyuncu Musa Karagöz'ün vefatı başta Kurtlar Vadisi ekibi olmak üzere bir çok sanatçıyı derinden üzdü.

Twitter'da Karagöz'ün fotoğrafını paylaşan ünlü sanatçı Onur Akay, Karagöz'ün ölümünün ardından Kurtlar Vadisi Pusu ekibinin Musa abilerine ağladığını yazdı.

Akay'ın Twitter'da yaptığı açıklama şöyle; 'Önemli filmlerde rol almış, değerli sinema emekçisi Musa Karagöz'ü kaybettik. Kurtlar Vadisi Pusu ekibi ise, can dostlarına Musa abilerine ağlıyor. Kurtlar Vadisi Pusu'nun tüm dekorlarında emeği olan sinema sanatçısı ve dekor ustası olan sanatçımıza Allah'tan rahmet diler, tüm sevenlerine başsağlığı dilerim.' dedi. Oyuncu, yapım ve sanat ekibi çalışanlarından Musa Karagöz, Semih Kaplanoğlu'nun yönettiği 'Meleğin Düşüşü' adlı uzun metraj sinema filmi, Serhat Karaaslan'ın yönettiği 'Bisiklet', Cahit Çeçen ve Ali Sinan Elmaslı'nın yönettiği 'Tamirci Çırağı' ve Cahit Çeçen'in yönettiği 'Kahpe Devran' adlı filmlerde oyuncu olarak rol almıştı. Çok sayıda film ve dizide ise sanat yönetmeni olarak görev alan ünlü oyuncu ve dekor ustası Karagöz, Kurtlar Vadisi Pusu'nun tüm dekorlarını yapmıştı.

Advertisement
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement