Kızılay Web
Dolar (USD)
16.8291
Euro (EUR)
17.5526
Gram Altın
976.74
BIST 100
2405.98
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Erdoğan: Alçaldılar, küçüldüler, millî onurlarını kaybettiler

Erdoğan: Alçaldılar, küçüldüler, millî onurlarını kaybettiler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda muhalefete sert eleştiriler getirdi.

29 Ocak 2022 23:22:17

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda muhalefete sert eleştiriler getirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından bir dizi paylaşım yaptı. Erdoğan, "Milletin gönlünü kazanmak, sıkıntılarına çözüm üretmek yerine siyasi ikballerini yabancı büyükelçiliklerin kapılarında arıyorlar. Kendi ülkesini, kendi devletini batılı büyükelçiliklere şikâyet edecek kadar alçaldılar, küçüldüler, millî onur ve haysiyetlerini kaybettiler" ifadelerini kullandı.

İşte Başkan Erdoğan'ın sosyal medyadan yaptığı paylaşım:

"Biz tüm şartları zorlayarak ülkemizi başarıdan başarıya koştururken muhalefetin içler acısı durumunu eminim milletimiz de görüyor. Türkiye hemen her cephede tarihinin en kritik mücadelelerini verirken muhalefetin tek gündemi kimin nereye, hangi sırayla oturacağı…

Boy sırasına göre mi yaş sırasına göre mi yoksa ''AK Parti karşısında kim daha fazla seçim kaybetmiş'' ona göre mi masaya oturacaklarına bir türlü karar veremiyorlar. Ne millete hizmet etmek gibi niyetleri var ne memlekete eser kazandırmak gibi hedefleri var.

Milletin gönlünü kazanmak, sıkıntılarına çözüm üretmek yerine siyasi ikballerini yabancı büyükelçiliklerin kapılarında arıyorlar. Kendi ülkesini, kendi devletini batılı büyükelçiliklere şikâyet edecek kadar alçaldılar, küçüldüler, millî onur ve haysiyetlerini kaybettiler.

Hiçbir tahrik, hiçbir hesap, hiçbir iftira bunları kurtaramayacak, hiçbir medya kampanyası skandallarının üstünü kapatamayacaktır. İnşallah önce 2023 seçimleri, ardından da 2024 mahallî idareler seçimleri bu beceriksizlerin siyasetten tasfiye edildiği birer milat olacaktır."

TDV sağ
Advertisement Advertisement