Dolar (USD)
16.7227
Euro (EUR)
17.4941
Gram Altın
964.939
BIST 100
2419.52
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Barkın'ı bekleyen hazin son!

Barkın'ı bekleyen hazin son!

​Ekranlardaki üçüncü sezonunda da reytinglerin zirvesinde yer alan ve izleyiciden büyük ilgi gören 'Kuruluş Osman', bu gece yayınlanacak 96'ıncı bölümüyle nefesleri kesecek.

31 May 2022 16:40:31

​Ekranlardaki üçüncü sezonunda da reytinglerin zirvesinde yer alan ve izleyiciden büyük ilgi gören 'Kuruluş Osman', bu gece yayınlanacak 96'ıncı bölümüyle nefesleri kesecek.

EKRANLARDAKİ üçüncü sezonunda da reytinglerin zirvesinde yer alan ve izleyiciden büyük ilgi gören ‘Kuruluş Osman’, bu gece yayınlanacak 96’ıncı bölümüyle nefesleri kesecek. ‘Kuruluş Osman’da Turgut Bey’in, Atabey Ahmet cinayetine adının karışması ve Osman Bey’in Turgut Bey’i teslim etmemesiyle Romanos ve Cebe’nin oyunu işlerken Osman Bey hem düşmanlarını alt edecek hem de Yenişehir fethinin önünü açacak büyük bir oyun kuracak. Osman Bey kendisine karşı kurulan tuzağın farkındadır. Turgut Bey’in iyileşmesiyle o da kendi oyununu kuracak.

Yenişehir Planları

Osman Bey bir yandan kendisine oynanan oyunları bertaraf etmeye çalışırken öte yandan da Bursa’yı fethetmesi için elzem olan Yenişehir’in fethinin hazırlıklarına devam etmektedir. Bizans İmparatoru Andirilus’un büyük bir ordu topladığını öğrenen Osman Bey, Yenişehir’i alamazsa İnegöl’ün hatta Söğüt’ün tehlikede olduğunu düşünmektedir. Bütün zorluk ve engellemelere rağmen bir an önce Yenişehir’i almak istemektedir.

Barkın’ın sonu geliyor

Barkın Bey, Osman Bey’in her şeye rağmen Yenişehir fütuhatından vazgeçmemesinden muzdariptir. Osman Bey’in önünde durmak için şer ittifakını harekete geçirecektir. Barkın’ın hain planı ona pahalıya patlayacaktır.

Hatunlar tehlikede

Obanın Hatunları Malhun ve Bala bir yandan İnegöl’ün fethinde Gündüz Bey’in şehit olmasıyla yıkılan Ayşe Hatun ve diğer şehit bacılarına destek verirken diğer yandan da Söğüt’te ihtiyaç sahibi ahali için yardım hazırlamaktadır. Barkın, Selvi Hatun’un üzerinde baskı kurup onun Kayılara sadakatini sarsmak istemektedir. Obanın Hatunları Bala, Malhun, Aygül ve Selvi bir anda kendilerini beklemedikleri bir tehlikenin içinde bulurlar.

TDV sağ
Advertisement Advertisement