Kızılay Web
Dolar (USD)
16.8129
Euro (EUR)
17.5526
Gram Altın
977.634
BIST 100
2405.98
02:17 İMSAK'A
KALAN SÜRE

Batuga, Akkız'ı ipten alacak

Batuga, Akkız'ı ipten alacak

Ekran yolculuğunu seyirciden gördüğü büyük ilgi ile zirvede sürdüren 'Destan', atv'de salı akşamı 20.00'de yayınlanacak on birinci bölümüyle çok konuşulacak.

12 Şubat 2022 23:14:21

Ekran yolculuğunu seyirciden gördüğü büyük ilgi ile zirvede sürdüren 'Destan', atv'de salı akşamı 20.00'de yayınlanacak on birinci bölümüyle çok konuşulacak.

SÜLEYMAN KARAKULLUK

EKRANLARDA her hafta Salı geceleri merakla beklenen dizilerin başında gelen DESTAN’ın 11. Bölümünde inanılmaz sürpriz gelişmeler yaşanacak. Saray’da yıllardır SUSKUN ve AKLI YİTİK olarak bilinen Batuga, sevdiği için artık kendini ifşa etmek zorunda kalacak.

Akkız’ın derdi başka

DESTAN’ın merakla beklenen yeni bölümünde Türkleri birleştirmenin düşünü kuran Akkız ve Batuga, karşılarında hem Çin’i hem Rus’u bulur! Çin’i bile gizlice kullanan Ulu Ece, Akkız’ı okla öldüremeyince onun en büyük zaafını değerlendirir. Akkız, Batuga için kendini feda eder.

batuga_4c8256b498dd41ad2c0c9f2fb8cd002c.jpeg

Alpagu Han’ın kararı

Alpagu Han, Akkız’ın ölüm hükmünü vermek zorunda kalır. Batuga ise, bu fedaya ve babasının bu kararına razı olmaz. Aklı olduğu anlaşılınca boynuna yay kirişinin dayanacağını bilir, ona rağmen Akkız idam edilirken babasının ve tüm acunun karşısına çıkar: “Durun!”diye bağırarak herkesi şaşkınlığa uğratır.

Mehmet Bozdağ imzası

Yapım ve proje tasarımını tıpkı Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman’da olduğu gibi Mehmet Bozdağ’ın yaptığı Destan’ın yönetmenliğini Metin Günay yapıyor. Senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleme alıyor. Başrollerde ise Ebru Şahin (Akkız), Edip Tepeli (Batuga), Selim Bayraktar (Alpagu Han), Deniz Barut (Ulu Ece), Teoman Kumbaracıbaşı (Balamir Beg), İpek Karapınar (Çolpan Han) oynuyor.

TDV sağ
Advertisement Advertisement